Oferty specjalne

oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
dom na sprzedaż

SCI-DS-4909

DOM NA SPRZEDAŻ – SOSNOWIEC, OSIEDLE POGOŃ Przytulny dom z ogrodem | doskonała lokalizacja | gotowy do zamieszkania Lokalizacja: Sosnowiec – Pogoń Powierzchnia działki: 310 m² Powierzchnia użytkowa: 96,29 m² Powierzchnia całkowita: 131,29 m² Garaż: tak ...

Powierzchnia
131,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
310 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 297,71 zł
cena 825 000 
dom na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
mieszkanie na sprzedaż

SCI-MS-4926

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA | 2 POKOJE | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Sosnowiec, os. Pogoń Szukasz mieszkania pod inwestycję lub komfortowego lokum na start? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, lokalizacji i gotowości do zamieszkania. 2-pokojowe ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 450,00 zł
cena 298 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum

Sosnowiec, Centrum
mieszkanie na wynajem

SCI-MW-4932

Stylowa kawalerka z balkonem | Świetna lokalizacja – Sosnowiec Centrum Na wynajem funkcjonalna i wyjątkowo zadbana kawalerka z balkonem, położona w doskonałej lokalizacji – ul. Ostrogórska, zaledwie kilka minut od centrum Sosnowca. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,94 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Sosnowiec, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Mysłowice, Kosztowy

Mysłowice, Kosztowy
dom na sprzedaż

SCI-DS-4934

Energooszczędny dom z dużą działką. Harmonia przestrzeni, natury i nowoczesnego komfortu Mysłowice, Osiedle Kosztowy, Dom wolnostojący jednorodzinny    Są domy, które już od pierwszego wrażenia dają poczucie spokoju, prywatności i swobody. Takie, ...

Powierzchnia
259,67 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 083 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 047,41 zł
cena 1 830 000 
dom na sprzedaż - Mysłowice, Kosztowy

rozumiem